Smrt

24. února 2018 v 22:45 | Kyrtan |  Názory na jistá témata
Dle mého názoru zajímavé téma, o kterém se mnoho lidí nechce bavit. A když nad tím přemýšlím, tak to chápu, protože to není moc pěkné. Ano, smrt není pěkná a někdy dokáže dost bolet a to jak nás, tak i naše okolí. Myslím, že každý se někdy dostal do situace, kdy byl blízko smrti, nebo někdo blízký. Pak nad tou zlou paní, co se nad námi všemi vznáší, přemýšlí snad každý. I já jsem nad ní několikrát uvažoval a dokonce ne jen jedním způsobem. Ano, jednou jsem se dostal, když jsem byl malý, do takové situace a později jsem se ptal sám sebe i na to, zda tu k něčemu jsem. Přemýšlel jsem dlouho nad tím, proč a co tu dělám a i když se tak trochu hledám i dnes, tak toho mnoho už vím. Každý je tu z nějakého důvodu a také proto, aby dostal možnost stát se někým. Vždy máme na výběr mezi tím, jestli budeme jeden z davu, nebo ten co bude pamatován. A abych se už dostal k tomu co jsem chtěl.

Přemýšlel jsem nad tím, co a jak je potom všem. Osobně si myslím, že po životě není opravdu nic, nebo spíše něco jako nebe, nebo tak. Myslím si, že je něco jako "reinkarnace" jistým způsobem. určitě se vám stalo, že jste někoho potkaly a připadalo vám, že už ho znáte. To je přesně ten příklad. V životě hledáme "spřízněnou duši" se kterou chceme trávit život a čas. Máme svoji povahu, a občas moc nepasuje do vaší rodiny a o mi přijde jako přesně ono. Co když je jistá možnost, že duše, po určité době co jste zemřely, se opět vstoupí do světa. Když vezmu v potaz věci jako je "Astrální cestování, kde můžete jisté věci potkat, dalo by se mluvit o něčem takovém. Protože pochybuje, že se lidí třídí podle skutků. Každého čeká stejný osud a to je smrt.
Život není nijak přívětivý a ani vlídný. Je to jen na nás jaký si ho uděláme a když se zítra rozhodnu se zabít, bude to moje možnost. To však se nestane, protože mám svůj vlastní mind, díky kterému vím, že tu jsem abych se snažil udělat svět lepší. Rád bych byl ten, kdo pomůže a proto jsem chtěl napsat toto téma. Pro každého, kdo kdy přemýšlí nad smyslem svého bytí, na tomto světě. K něčemu tu jste a i když se vše nedaří, je stále někdo s vámi. Smrt není pěkná a není ta pravá kterou hledáš. Život je ta věc, které by si měl každý vážit. Možná máme právě jen jeden, možná více, ale ať to je jakkoliv, nevíme to.

Nebo tomu tak není...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama